Armie Hammer

Armand Douglas Hammer

7,9
21 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Armie Hammer

Jakie macie zdanie o skandalu z prywatnymi wiadomościami?

DonVitoCorleone

Natalia Oreiro.

DonVitoCorleone

Wyglada jak Natalia Oreiro

samotnia

Zjada innych ludzi, należy zamknąć w zakładzie psychiatrycznym dla dobra ogółu.

samotnia

Cieszę sie. Nigdy go nie lubiłem, bo jakis taki zadufany i bufonowaty był.

samotnia

Bardzo go polubiłam jako aktora zwłaszcza po CMBYN i szkoda, że go pewnie nieprędko, o ile w ogóle, zobaczę w nowych produkcjach. Ciekawa jestem jak rozstrzygnie się sprawa sądowa natomiast uważam, że nazywanie faceta kanibalem za ostre smsy czy zakładanie, że jest zły, bo jego rodzina jest taka a nie inną, to już mocna przesada. Nawet jeśli zostanie uniewinniony, będzie się to za nim wleklo do końca życia, a jeśli go skaza, to raczej nie za kanibalizm....

steffie

Podpinam się pod tym komentarzem. Jako aktora bardzo go cenię.

samotnia

Super ze ten gnój tyle straci przez te odchyły

samotnia

Mnie zastanawia czy jego kariera przez to sie nie zakończyła. Szkoda by było. Z perspektywy czasu głupia i podejrzana wydaje się ta cała afera.

samotnia

Wychodzi na to że koleś był kiedyś normalny i został klasycznym psycholem.Całkiem dobry aktor ale słabo ogarnia internet bo strzelił sobie w kolano,myślac że można będąc sławnym wrzucać na social media co sie chce bez konsekwencji.Jeśli te pomòwienia o kanibalizm będą poparte jakimiś wiarygodnymi dowodami a takie podobno są,to prędzej R.Kelly wyjdzie z paki na święta niż On będzie jeszcze grał w filmach.Poważne wytwòrnie już mają go na czarnej liście i prawdopodobnie zostanie na niej na dłuuuuuugo.Może sie pojawić w jakiś niskobudżetowych produkcjach ale w Hollywood jest raczej skończony (patrz Kevin Spacey) najlepsze lata kariery mial dopiero przed sobą.

samotnia

opowiadanie komuś o swoich fantazjach, nawet kanibalistycznych, nie jest jeszcze żadną zbrodnią. z tego co wiem nie wcielił żadnej w życie. co mnie natomiast zadziwia, to laska która przez rok związku godzi się na ostry seks i przeróżne fetysze Armiego które wcale jej się nie podobają, a potem opowiada w mediach, że się nad nią znęcał. skoro do niczego jej nie zmuszał, to jak mógł się znęcać? gdyby rzeczywiście był tyranem i nie przyjmował odmowy, to każda zdrowa na umyśle kobieta odeszłaby od razu, a nie udawała że jest okej czekając na dobry moment, żeby oczernić go w mediach.

samotnia

a taki dobry chłopak był, księcia w królewnie śnieżce grał XD

samotnia

Jak pogrzebać karierę aktora?oskarżyć go przez bandę zazdrosnych bab którym się "przypomina "raptownie po 20 latach, że aktor coś im niby zrobił ,smutne bo to dość dobry aktor i przystojny facet a fetysze ma każdy ,jeden bardziej drugi mniej dziwne a spreparować jakieś lipne wiadomości i pomówić można każdego

samotnia

Proponuję obejrzeć dokument na HBO Rodzina Hammerów o nim, jego miłosnych podbojach i przy okazji jego rodzince. Ciekawe jakie będziecie mieli wtedy wnioski. Wiele faktów z tej sprawy było dla mnie zaskoczeniem. Też myślałem, ze po poprostu ma fetysz i na tym koniec. Teraz uważam, że to niebezpieczny świr. Kwestią czasu będzie że zrobi coś jeszcze więcej.

samotnia

Żeby to był tylko BDSM...On tego zwyczajnie nadużywał i są udowodnione gwałty, których się dopuścił. Fascynuje go ludzkie mięso na to są setki dowodów. Okropny koleś, czysty sadysta z bananowej rodziny. Konsekwencje prawne już go omijają, w Stanach czasami wystarczy mieć bardzo dobrego dobrego prawnika. Mam nadzieję, że nie wróci do show biznesu, bo to by było już absolutne dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones